My Favorite Movies


  domkennard's Rating My Rating
1
National Lampoon's Van Wilder (Party Liaison) 2002,  R)
National Lampoon's Van Wilder (Party Liaison)
thiz is suvh a brill film wit me 2 fav actors. u gotta watch thz. lmao lmao
2
Van Wilder: The Rise of Taj (Van Wilder 2) 2006,  R)
Van Wilder: The Rise of Taj (Van Wilder 2)
gd
3
Just Friends 2005,  PG-13)
Just Friends
gd
4
Waiting 2005,  R)
Waiting
gdgd
5
The Longest Yard 2005,  PG-13)
6
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story 2005,  Unrated)
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story
lmao, funnier brill
7
Transporter 2 2005,  PG-13)
Transporter 2
class
8
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
9
Wedding Crashers 2005,  R)
10
Hitch 2005,  PG-13)
11
The Pink Panther 2006,  PG)
The Pink Panther
funnie as fuk
12
White Men Can't Jump 1992,  R)
White Men Can't Jump
brill i luv it bt thn agn i luv basketball
13
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
14
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
15
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
cnt wait
16
8 Mile 2002,  R)
17
Black Hawk Down 2001,  R)
Black Hawk Down
gd
18
Pearl Harbor 2001,  PG-13)
Pearl Harbor
gd
19
Bulletproof Monk 2003,  PG-13)
Bulletproof Monk
gd
20
American Pie 1999,  R)
21
American Pie 2 2001,  R)
American Pie 2
gd
22
American Pie Presents - Band Camp 2005,  R)
23
American Pie 5: The Naked Mile 2006,  R)
American Pie 5: The Naked Mile
hahahahahahaahha
24
American Wedding 2003,  R)
25
Scary Movie 2000,  R)
26
Scary Movie 2 2001,  R)
27
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
Scary Movie 3
ha
28
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
29
Rush Hour 1998,  PG-13)
30
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
Rush Hour 2
gd
31
Miami Vice 2006,  R)
Miami Vice
brill
32
Blade 1998,  R)
33
Blade II 2002,  R)
34
Blade: Trinity 2004,  R)
Blade: Trinity
gd
35
The Girl Next Door 2004,  R)
The Girl Next Door
thiz is gd
36
The Chronicles of Riddick 2004,  PG-13)
The Chronicles of Riddick
gdgd
37
Armageddon 1998,  PG-13)
38
The Transporter 2002,  PG-13)
The Transporter
i luv thiz 1 an the second is jus as gd
39
Coach Carter 2005,  PG-13)
Coach Carter
gd
40
Crank 2006,  R)
Crank
gd
41
Date Movie 2006,  PG-13)
Date Movie
gd
42
Jarhead 2005,  R)
Jarhead
gd

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments