Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  domdude94's Rating My Rating
1
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
Meet The Fockers
damn it was funny
2
Meet the Parents 2000,  PG-13)
3
Meet the Robinsons 2007,  G)
4
Little Miss Sunshine 2006,  R)
5
Little Manhattan 2005,  PG)
6
The Little Vampire 2000,  PG)
7
Stuart Little 2 2002,  PG)
8
Chicken Little 2005,  G)
9
The Simpsons Movie 2007,  PG-13)
10
The Simpsons' Christmas Message 2004,  Unrated)
11
'The Simpsons': America's First Family 2000,  Unrated)
12
The Simpsons: Family Therapy 1989,  PG)
13
The Simpsons: Family Portrait ,  PG)
14
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
15
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
16
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
17
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
ahhhhh 50&50 precent good
18
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
19
Step Up 2006,  PG-13)
20
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
21
Grease 1978,  PG)
22
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
23
The Longest Yard 2005,  PG-13)
The Longest Yard
it was alright
24
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
25
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
26
American Pie 1999,  R)
27
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
it was such a freakin' good movie''''''''''''''''''''''''''''''''''''
28
High School Musical 2006,  G)
29
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
30
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
31
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
32
Happy Feet 2006,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments