My Favorite Movies
| dolem228's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 2 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 3 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 5 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 6 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 10 |
The Matrix 1999, R) |










