My Favorite Movies
| doggyhampy's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Surf's Up 2007, PG) |
|
| 2 |
Daddy Day Camp 2007, PG) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Arctic Tale 2007, G) |
|
| 5 |
Who's Your Caddy? 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Hot Rod 2007, PG-13) |
|
| 7 |
I Now Pronounce You Chuck and Larry 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Underdog 2007, PG) |
|
| 9 |
The Simpsons Movie 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Rush Hour 3 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Superbad 2007, R) |
|
| 12 |
Transformers 2007, PG-13) |












