My Favorite Movies


  doggiedaretay's Rating My Rating
1
The Golden Compass 2007,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
3
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
4
Shrek the Third 2007,  PG)
5
Enchanted 2007,  PG)
6
High School Musical 3: Senior Year 2008,  G)
7
High School Musical 2 2007,  G)
8
The Legend of Zelda - Havoc in Hyrule 2005,  Unrated)
9
Legend of Zelda - Ganon's Evil Tower 2003,  G)
10
Super Mario Bros. - Mario's Movie Madness 2005,  Unrated)
11
The Super Mario Bros. 1993,  PG)
12
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
13
Hairspray 2007,  PG)
14
Alvin and the Chipmunks 2007,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments