My Favorite Movies
| dodong1989's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Fantastic Four 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Captain Video, Master of the Stratosphere 1951, Unrated) |
|
| 3 |
Animusic: A Computer Animation Video Album , Unrated) |
|
| 4 |
Blue Collar Comedy Tour Rides Again 2004, Unrated) |
|
| 5 |
You And Your Stupid Mate 2004, R) |
|
| 6 |
Love on the Side (Deluxe Combo Platter) , R) |
|
| 7 |
Gangsta Rap: The Glockumentary 2007, R) |
|
| 8 |
Gangsta King: Raymond Lee Washington 2003, Unrated) |
|
| 9 |
Scooby-Doo Meets The Harlem Globetrotters 1972, G) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 12 |
Silent Night, Deadly Night - Pt. 2 1987, R) |











