My Favorite Movies
| dododoro's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Devil's Advocate 1997, R) |
|
| 2 |
Man on Fire 2004, R) |
|
| 3 |
The Rundown (Welcome to the Jungle) 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Miami Vice 2006, R) |
|
| 5 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 6 |
The Holiday 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Ask the Dust 2006, R) |
|
| 8 |
Made of Honor 2008, PG-13) |
|
| 9 |
The Wedding Date 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Loco Love 2003, PG) |










