My Favorite Movies
| docx49er's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Jaws 1975, PG) |
|
| 2 |
Juno 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Eulogy 2004, R) |
|
| 4 |
Alien 1979, R) |
|
| 5 |
Who Framed Roger Rabbit 1988, PG) |
|
| 6 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980, PG) |
|
| 8 |
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977, PG) |
|
| 9 |
Touch of Evil 1958, PG-13) |
|
| 10 |
Citizen Kane 1941, PG) |










