Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  docevil8's Rating My Rating
1
Pretty Woman 1990,  R)
2
American Pie 1999,  R)
3
Gladiator 2000,  R)
4
The Matrix 1999,  R)
5
50 First Dates 2004,  PG-13)
6
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
7
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
8
Brokeback Mountain 2005,  R)
9
Saw 2004,  R)
10
Saw II 2005,  R)
11
Saw III 2006,  R)
12
Braveheart 1995,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments