My Favorite Movies
| dnubass's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Departed 2006, R) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 5 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 7 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 8 |
GoodFellas 1990, R) |
|
| 9 |
Godfather 2006, Unrated) |
|
| 10 |
Tigerland 2000, R) |
|
| 11 |
Intermission 2003, R) |
|
| 12 |
Employee of the Month 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Children of Men 2006, R) |












