My Favorite Movies


  dnotto72's Rating My Rating
1
Old School 2003,  R)
Old School
Hysterical!
2
Bull Durham 1988,  R)
Bull Durham
Favorite Baseball movie
3
Tombstone 1993,  R)
Tombstone
Seen it a million times
4
300 2007,  R)
300
Loved it!
5
Gladiator 2000,  R)
6
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
Ocean's Eleven
I have all of them, want to see the new one
7
Wedding Crashers 2005,  R)
Wedding Crashers
One of my favorites
8
Troy 2004,  R)
9
King Arthur 2004,  PG-13)
10
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
11
A League of Their Own 1992,  PG)
12
Major League 1989,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments