My Favorite Movies
| dndn70's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 2 |
About a Boy 2002, PG-13) |
|
| 3 |
Old School 2003, R) |
|
| 4 |
Ghost Game 2004, R) |
|
| 5 |
Big Bad Mama 2 1987, R) |
|
| 6 |
Selena 1997, PG) |
|
| 7 |
Ugly Me 2006, R) |
|
| 8 |
Dr. Dolittle 1998, PG-13) |
|
| 9 |
Dr. Dolittle 2 2001, PG) |
|
| 10 |
Dr. Dolittle 3 2006, PG) |
|
| 11 |
Fast Food Fast Women 2000, R) |











