Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  dmgreen1990's Rating My Rating
1
Beauty Shop 2005,  PG-13)
Beauty Shop
ITS ABOUT A WOMEN TRYING TO 4FILL HER DREAMS
2
Bring It On 2000,  PG-13)
Bring It On
NO COMMENT
3
Scream 1996,  R)
Scream
SCARED THE SHIT OUT OF ME
4
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
IT WAS OF THE CHAIN I FELT LIKE DANCING MY @SS OFF
5
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
Scary Movie 4
LUAGH MY @$$ OFF ONCES I SAW THIS MOVIE
6
The Hot Chick 2002,  PG-13)
The Hot Chick
so funny
7
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
so so so so so funny
8
House of the Dead 2003,  R)
House of the Dead
WASNT THAT SCARY WHEN I SAW IT
9
Stay Alive 2006,  PG-13)
Stay Alive
ONCES I SAW THE MOVIE I DIDNT WANT TO LEAVE MY ROOM
10
Phat Girlz 2006,  PG-13)
Phat Girlz
SHOWING ME ABOUT NO MATTER HOW MUCH I WEIGHT I CAN STILL LOVE MYSELF THE WAY I AM
11
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
ah ah ah ah ah
12
Dead Man on Campus 1998,  R)
Dead Man on Campus
KIND OF FUNNY BUT THEN AGAIN IT IS CUNFUSING

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments