My Favorite Movies
| dmfernando1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Without A Paddle 2004, PG-13) |
|
| 2 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Sydney White 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 5 |
Carolina 2004, PG-13) |
|
| 6 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 7 |
A Knight's Tale 2001, PG-13) |
|
| 8 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 9 |
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999, PG-13) |
|
| 10 |
Austin Powers: International Man of Mystery 1997, PG-13) |
|
| 11 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 12 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 13 |
Shrek the Halls 2007, G) |
|
| 14 |
August Rush 2007, PG) |
|
| 15 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 16 |
Julie & Julia 2009, PG-13) |
|
| 17 |
X-Men Origins - Wolverine 2009, PG-13) |

















