My Favorite Movies


  DLiCoUzDuLcE's Rating My Rating
1
The Notebook 2004,  PG-13)
2
Fools Rush In 1997,  PG-13)
Fools Rush In
i luvz diz movie !!
3
Rush Hour 1998,  PG-13)
Rush Hour
good moVie !! lol
4
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
5
Happy Feet 2006,  PG)
Happy Feet
I luvz mah happy feet !!
6
Rocky Balboa 2006,  PG)
7
E.T. The Extra-Terrestrial 1982,  PG)
E.T. The Extra-Terrestrial
i want ets resses peices !! he soo cute !! phone me et ...lol
8
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
Cuzz Angie & Brad they Both Juss so damn Sexy in diz Movie !!!
9
White Chicks 2004,  PG-13)
10
Wedding Crashers 2005,  R)
11
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
12
There's Something About Mary 1998,  R)
13
Austin Powers in Goldmember 2002,  PG-13)
14
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
15
The Longest Yard 2005,  PG-13)
16
Shrek 2 2004,  PG)
17
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
18
Training Day 2001,  R)
Training Day
i watched this movie over and over !!((but thats if you ask me ))
19
American Me 1992,  R)
American Me
luved this movie and trust me !!it will make you think twice before you get yur self in trouble!!
20
Blood In, Blood Out (Bound by Honor) 1993,  R)
Blood In, Blood Out (Bound by Honor)
Milk weed!!!
21
Enough 2002,  PG-13)
Enough
She had ENOUGH !!! damn it
22
Friday 1995,  R)
Friday
DebO0o0o0o0
23
Next Friday 2000,  R)
Next Friday
Craig !!!! and the joker brothers !!lolz ChIco0o ((woof))
24
Friday After Next 2002,  R)
Friday After Next
damOn!!!~~~ i luv tOp flite security ~~~
25
Grease 1978,  PG)
26
Tommy Boy 1995,  PG-13)
27
Cheech & Chong's Next Movie 1980,  R)
28
Cheech and Chong's Nice Dreams 1981,  R)
29
Booty Call 1997,  R)
30
Black Sheep 1996,  PG-13)
31
Breathless 1983,  R)
32
S.W.A.T. 2003,  PG-13)
33
Billy Madison 1995,  PG-13)
34
Bad News Bears 2005,  PG-13)
35
Stand by Me 1986,  R)
36
Stand and Deliver 1988,  PG)
37
Face/Off 1997,  R)
38
Con Air 1997,  R)
39
Pulp Fiction 1994,  R)
40
Boat Trip 2003,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments