Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  dlaw70's Rating My Rating
1
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
2
Braveheart 1995,  R)
3
Seabiscuit 2003,  PG-13)
4
The Patriot 2000,  R)
5
Rudy 1993,  PG)
6
Signs 2002,  PG-13)
7
Rob Roy 1995,  R)
8
Saving Private Ryan 1998,  R)
9
The Green Mile 1999,  R)
10
Live Free or Die Hard 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments