My Favorite Movies


  djwaterei's Rating My Rating
1
Scary Movie 2000,  R)
2
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
3
Scary Movie 2 2001,  R)
4
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
5
American Pie 1999,  R)
6
American Pie 2 2001,  R)
7
American Pie Presents - Band Camp 2005,  R)
8
American Pie 5: The Naked Mile 2006,  R)
9
Troy 2004,  R)
10
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
11
Step Up 2006,  PG-13)
12
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
13
Dirty Dancing - Havana Nights 2004,  PG-13)
14
Braveheart 1995,  R)
15
Final Destination 3 2006,  R)
16
The Last Samurai 2003,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments