My Favorite Movies
| djlovescz's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Saw IV 2007, R) |
|
| 2 |
30 Days of Night 2007, R) |
|
| 3 |
The Hills Have Eyes 2006, R) |
|
| 4 |
Grind 2003, PG-13) |
|
| 5 |
300 2007, R) |
|
| 6 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 7 |
Sleepy Hollow 1999, R) |
|
| 8 |
Juno 2007, PG-13) |
|
| 9 |
Hellboy 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Drácula (Dracula, Spanish Version) 1931, Unrated) |
|
| 11 |
Nightmare Man 2006, R) |
|
| 12 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 13 |
Underworld 2003, R) |
|
| 14 |
Underworld: Evolution 2006, R) |













