My Favorite Movies
| djironpaw's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Sin City 2005, R) |
|
| 2 |
Enter the Dragon 1973, R) |
|
| 3 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Grey Owl 1999, PG-13) |
|
| 5 |
Powwow Highway 1989, R) |
|
| 6 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 7 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 8 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Child's Play 2 1990, R) |
|
| 10 |
Child's Play 1988, R) |
|
| 11 |
Dolls 1987, R) |











