| |
DjAquatic's Rating |
My Rating |
| 1 |
|
|
| 2 |
the ish
|
|
| 3 |
great fuckin torture devises
|
|
| 4 |
the ish
|
|
| 5 |
|
|
| 6 |
yall know whats up!lol
|
|
| 7 |
Saw
2004, R)
the original ..but still nasty!
|
|
| 8 |
|
|
| 9 |
|
|
| 10 |
|
|
| 11 |
so..you wanna be a dj??
|
|
| 12 |
nutz!
|
|
| 13 |
|
|
| 14 |
legendary hip hop flick
|
|
| 15 |
got all the old school legends in this 1!
|
|
| 16 |
Spun
2002, R)
great info flick about tweakers and twack ! i hate speed! lol fuck a tweaker
|
|
| 17 |
|
|
| 18 |
|
|
| 19 |
|
|
| 20 |
own it
|
|
| 21 |
great!
|
|
| 22 |
thinner! great shit!
|
|
| 23 |
|
|
| 24 |
|
|
| 25 |
1408
2007, PG-13)
great ghost style horror!
|
|
| 26 |
my fav 1
|
|
| 27 |
theerrr here
|
|
| 28 |
|
|
| 29 |
the ish
|
|
| 30 |
e.t rox
|
|
| 31 |
my fav star wars!
|
|
| 32 |
|
|
| 33 |
buuuueeelller~
|
|
| 34 |
this flick rules!
|
|
| 35 |
great horror
|
|
| 36 |
dont pick up strangers!
|
|
| 37 |
williams is da shit!~
|
|
| 38 |
fantastic!
|
|
| 39 |
|
|
| 40 |
classic terentino
|
|
| 41 |
my fav 1
|
|
| 42 |
good flick
|
|
| 43 |
cool animated flick
|
|
| 44 |
|
|
| 45 |
|
|
| 46 |
he blazes the bong and all .. a true homie!
|
|
| 47 |
classic
|
|
| 48 |
|
|
| 49 |
great densel
|
|
| 50 |
|
|
| 51 |
Heat
1995, R)
|
|
| 52 |
good denero
|
|
| 53 |
great denero
|
|
| 54 |
|
|
| 55 |
edward norton rules
|
|
| 56 |
one of my favs! eddie furlong rules!
|
|
| 57 |
good fuckin shit
|
|
| 58 |
dope
|
|
| 59 |
|
|
| 60 |
Batman
1989, PG-13)
jacky is da bomb baby!
|
|
| 61 |
dont bite my style kid!
|
|
| 62 |
jim carrey b4 u knew him! lol
|
|
| 63 |
|
|
| 64 |
|
|
| 65 |
paris is wack but dug this flick!
|
|
| 66 |
good slasher flick!
|
|
| 67 |
they all float down here!
|
|
| 68 |
fantastic
|
|
| 69 |
possible the best horror flick of all time!
|
|
| 70 |
great graphics
|
|
| 71 |
good king stuff!
|
|
| 72 |
|
|
| 73 |
|
|
| 74 |
the original
|
|
| 75 |
funny fuckin shit
|
|
| 76 |
|
|
| 77 |
Norbit
2007, PG-13)
funny as hell
|
|
| 78 |
space cake??
|
|
| 79 |
|
|
| 80 |
|
|
| 81 |
loved it
|
|
| 82 |
|
|
| 83 |
|
|
| 84 |
greatest cheech & chong ever
|
|
| 85 |
|
|
| 86 |
learn something about this country!
|
|
| 87 |
300
2007, R)
|
|
| 88 |
Kids
1995, NC-17)
good shit holmes!
|
|
| 89 |
get em Q
|
|
| 90 |
classic
|
|
| 91 |
nuts
|
|
| 92 |
love oliver stone
|
|
| 93 |
crazyness
|
|
| 94 |
classic
|
|
| 95 |
great movie
|
|
| 96 |
fantastic
|
|
| 97 |
great pesci flick!
|
|
| 98 |
classic gangsta flick
|
|
| 99 |
|
|
| 100 |
hilarious
|
|
| 101 |
Blow
2001, R)
good shit!
|
|
| 102 |
only cruise i like besides war of the worlds!
|
|
| 103 |
trippy movie
|
|
| 104 |
um im gonna have 2 go ahead and ask you too um..hahahaha
|
|
| 105 |
dane cooks funny!
|
|
| 106 |
great action
|
|
| 107 |
great again! lol
|
|
| 108 |
pretty damn good
|
|
| 109 |
great war flick
|
|
| 110 |
funny
|
|
| 111 |
great jim
|
|
| 112 |
good shit
|
|
| 113 |
denero at his best!
|
|
| 114 |
scarey fuckin shit
|
|
| 115 |
great concept 4 a movie
|
|
| 116 |
haha i wanna be john malkovich!
|
|
| 117 |
classic!
|
|
| 118 |
good fuckin flick
|
|
| 119 |
great one
|
|
| 120 |
creepy
|
|
| 121 |
a 80's must
|
|
| 122 |
great 80's
|
|
| 123 |
great 80s
|
|
| 124 |
possible one of my favs of all time!
|
|
| 125 |
party on wayne!
|
|
| 126 |
scarey shit holmes!
|
|
| 127 |
|
|
| 128 |
great documentary!
|
|
| 129 |
creepy fuckin shit~ yikes
|
|
| 130 |
best xmas movie of all time!
|
|
| 131 |
|
|
| 132 |
funny !
|
|
| 133 |
the price is wrong bitch! hahahah
|
|
| 134 |
fooosball is the devil!
|
|
| 135 |
classic king!
|
|
| 136 |
best denzel since training day!
|
|
| 137 |
the ish
|
|
| 138 |
whos the baddest???shooonufff
|
|
| 139 |
fantastic
|
|
| 140 |
Lucas
1986, PG-13)
another classic 80's
|
|
| 141 |
goonies never say die~!
|
|
| 142 |
creepyest robin ever! amazing! one of my fav actors and just people of all times!
|
|
| 143 |
the fuckin bomb! my fav williams flick! grew up 2 this!
|
|
| 144 |
funny classic
|
|
| 145 |
classic 2 tha core!
|
|
| 146 |
haha! takin it back
|
|
| 147 |
Kuffs
1992, PG-13)
the ish!
|
|
| 148 |
another classic
|
|
| 149 |
now this movie is da shit!i used 2 practice pirate radio 2! sshhhh tho lol
|
|
| 150 |
the shit
|
|
| 151 |
fuckin classic
|
|
| 152 |
funny!
|
|
| 153 |
KLAssIk! ayyy yo eraserhead!
|
|
| 154 |
klassIk!
|
|
| 155 |
amazing!
|
|
| 156 |
|
|
| 157 |
funny shit! but did they 4 get anthony andersons in this too? and hes funny as fuck!
|
|
| 158 |
my fav one!
|
|
| 159 |
absolutely hilarious~
|
|
| 160 |
classic
|
|
| 161 |
KlassiK!
|
|
| 162 |
a trippy blast!!!
|
|
| 163 |
funny stoner comedy!
|
|
| 164 |
cant wait 4 .. potfest lol
|
|
| 165 |
1 of my fav stoner flicks~
|
|
| 166 |
great ish!
|
|
| 167 |
dope shot em up flick!
|
|
| 168 |
great western shoot em up!
|
|
| 169 |
probably sandler at his best! i just became a fan of his all over again!
|
|
| 170 |
ive owned it 4 a minute! just finally seen it! Excellent!
|
|