My Favorite Movies
| djanhvu's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Transporter 2002, PG-13) |
|
| 2 |
Saving Private Ryan 1998, R) |
|
| 3 |
Dodgeball - A True Underdog Story 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Crank 2006, R) |
|
| 5 |
Stranger Than Fiction 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Hot Fuzz 2006, R) |
|
| 7 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Sin City 2005, R) |
|
| 9 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 10 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Underworld: Evolution 2006, R) |











