My Favorite Movies


  dj9386's Rating My Rating
1
Katt Williams: American Hustle 2007,  Unrated)
2
Katt Williams: The Pimp Chronicles: Pt. 1 2006,  Unrated)
3
Katt Williams: Live 2006,  Unrated)
4
First Sunday 2008,  PG-13)
5
Katt Williams: It's Pimpin' Pimpin' 2008,  Unrated)
6
Shrek 2 2004,  PG)
7
Shrek the Third 2007,  PG)
8
Shrek 2001,  PG)
9
Shrek 4-D (Shrek 3-D) 2003,  Unrated)
10
Shrek the Halls 2007,  G)
11
You Got Served 2004,  PG-13)
12
Fat Albert 2004,  PG)
13
Feel the Noise 2007,  PG-13)
14
Somebody Help Me 2007,  Unrated)
15
Omarion: Invitation Only 2004,  Unrated)
16
Bratz: The Movie 2007,  PG)
17
Bratz - Diamondz 2006,  Unrated)
18
Bratz - Rock Angelz 2005,  Unrated)
19
Bratz - Genie Magic 2006,  G)
20
Bratz: Babyz the Movie 2006,  Unrated)
21
Livin' It Up with the Bratz 2006,  PG)
22
Glitz 'N' Glamour with the Bratz 2007,  Unrated)
23
Bratz Kidz Fairy Tales 2007,  Unrated)
24
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
25
Chris Brown's Journey 2006,  Unrated)
26
A Charlie Brown Christmas 1965,  Unrated)
27
This Christmas 2007,  PG-13)
28
It's the Great Pumpkin, Charlie Brown 1966,  Unrated)
29
Lucy Must Be Traded, Charlie Brown 2003,  Unrated)
30
Madea Goes to Jail 2009,  PG-13)
31
Meet The Browns 2008,  PG-13)
32
I Can Do Bad All By Myself 2009,  PG-13)
33
Meet the Browns 2004,  Unrated)
34
The Family That Preys 2008,  PG-13)
35
Daddy's Little Girls 2007,  PG-13)
36
Why Did I Get Married? 2007,  PG-13)
37
Diary of a Mad Black Woman 2005,  PG-13)
38
Madea's Family Reunion 2006,  PG-13)
39
Madea's Family Reunion 2002,  PG-13)
40
Madea's Class Reunion 2003,  Unrated)
41
Diary of a Mad Black Woman: The Play 2001,  Unrated)
42
Why Did I Get Married? 2007,  PG-13)
43
Why Did I Get Married Too 2010,  PG-13)
44
Uncle P 2005,  PG)
45
The Salon 2007,  PG-13)
46
Nora's Hair Salon 2004,  R)
47
Nora's Hair Salon II (Nora's Hair Salon 2) 2008,  PG-13)
48
Roll Bounce 2005,  PG-13)
49
Rebound 2005,  PG)
50
Transformers 2007,  PG-13)
51
Honey 2003,  PG-13)
52
Step Up 2 the Streets 2008,  PG-13)
53
Step Up 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments