My Favorite Movies
| dizzyone13's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 2 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 5 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 6 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 7 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 8 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 9 |
Saw II 2005, R) |
|
| 10 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 13 |
King Kong 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |














