Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  DizzyLizzyyy's Rating My Rating
1
Confessions of a Teenage Drama Queen 2004,  PG)
Confessions of a Teenage Drama Queen
this movie is my fav!!
2
Forever, Darling 1956,  Unrated)
Forever, Darling
i just love luccile ball and this movie!!!!
3
Grease 1978,  PG)
Grease
this movie is totally the best!
4
Herbie: Fully Loaded 2005,  G)
Herbie: Fully Loaded
this movie is cool!
i love herbie!!! heheee
5
Hairspray 2007,  PG)
Hairspray
i'm dying 2 see it!
6
Back to the Future 1985,  PG)
Back to the Future
not as good as the others but still great!
7
Back to the Future Part III 1990,  PG)
Back to the Future Part III
the best one out of all!
8
Back to the Future Part II 1989,  PG)
Back to the Future Part II
one of my favs!
9
The Sound of Music 1965,  G)
The Sound of Music
i love the music!
10
Hairspray 1988,  PG)
Hairspray
u gotta see the older version!
11
Ella Enchanted 2004,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments