My Favorite Movies
Give list a short description
| DizzyCaprice's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Jeepers Creepers 2 2003, R) |
|
| 2 |
Jeepers Creepers 2001, R) |
|
| 3 |
Wrong Turn 2: Dead End 2007, Unrated) |
|
| 4 |
There's Something About Mary 1998, R) |
|
| 5 |
Wrong Turn 2003, R) |
|
| 6 |
Stay Alive 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Dead Silence 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Clerks 1994, R) |
|
| 9 |
Clerks II 2006, R) |
|
| 10 |
Rent 2005, PG-13) |










