My Favorite Movies
| ditzylaura's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Severance 2006, R) |
|
| 2 |
The Thirteenth Floor 1999, R) |
|
| 3 |
300 2007, R) |
|
| 4 |
Dead Babies 2000, R) |
|
| 5 |
Secretary 2002, R) |
|
| 6 |
Dracula 2000 2000, R) |
|
| 7 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Empire Records 1995, PG-13) |
|
| 9 |
Bram Stoker's Dracula 1992, R) |
|
| 10 |
The Phantom of the Opera 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Photographing Fairies 1997, R) |
|
| 12 |
Die Another Day 2002, PG-13) |
|
| 13 |
American Psycho 2000, R) |
|
| 14 |
Barnyard: The Original Party Animals 2006, PG) |
|
| 15 |
Reign of Fire 2002, PG-13) |
|
| 16 |
Dog Soldiers 2002, R) |
|
| 17 |
Equilibrium 2002, R) |
















