Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  dismyst's Rating My Rating
1
City of Angels 1998,  PG-13)
City of Angels
Awesome
2
Love Story 1970,  PG)
3
Fried Green Tomatoes 1991,  PG-13)
4
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
5
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
6
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
7
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
8
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
9
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
10
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009,  PG-13)
11
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
12
Ratatouille 2007,  G)
13
Transformers 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments