My Favorite Movies
| disel26's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Madagascar 2005, PG) |
|
| 2 |
The Rock 1996, R) |
|
| 3 |
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000, PG-13) |
|
| 4 |
Eurotrip 2004, R) |
|
| 5 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 6 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 7 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 8 |
American Pie 1999, R) |
|
| 9 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 10 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 11 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 12 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 13 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 14 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 15 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |















