My Favorite Movies


  dis1exich34rt's Rating My Rating
1
Employee of the Month 2006,  PG-13)
Employee of the Month
its a really good moive
2
Fantastic Four 2005,  PG-13)
Fantastic Four
a really good movie
3
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 2007,  PG)
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer
looks as good as the first one
4
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
How to Lose a Guy in 10 Days
really good movie
5
Premonition 2007,  PG-13)
Premonition
i'd love too see this movie when dose it come out on dvd
6
50 First Dates 2004,  PG-13)
50 First Dates
i love this movie sad & funny
7
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
its a good movie
8
What a Girl Wants 2003,  PG)
What a Girl Wants
Amanda bynes is actress
9
The Grudge 2004,  PG-13)
The Grudge
this movie is great really scar
10
The Grudge 2 2006,  PG-13)
The Grudge 2
its a good but not as good as the first one
11
When a Stranger Calls 2006,  PG-13)
When a Stranger Calls
this one was a good movie
12
Yours, Mine & Ours 2005,  PG)
Yours, Mine & Ours
this one was so cute and good
13
Yours, Mine and Ours 1968,  Unrated)
Yours, Mine and Ours
this one was cute too
14
Last Holiday 2006,  PG-13)
Last Holiday
omg i love this one cause this has ll cool j yummy a
15
Rumor Has It 2005,  PG-13)
Rumor Has It
this was good
16
The Family Stone 2005,  PG-13)
The Family Stone
lol funny as hell
17
The Lake House 2006,  PG)
The Lake House
cute
18
Mom at Sixteen 2005,  Unrated)
Mom at Sixteen
this one can touch all teens that are 16 i was 16 when i had my son so i love this one
19
Don't Tell Mom the Babysitter's Dead 1991,  PG-13)
Don't Tell Mom the Babysitter's Dead
lol
20
Drop Dead Fred 1991,  PG-13)
Drop Dead Fred
omfg an all fav i love this one lol
21
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
John Tucker Must Die
good one
22
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
good one
23
Take the Lead 2006,  PG-13)
Take the Lead
good one
24
The Devil Wears Prada 2006,  PG-13)
The Devil Wears Prada
good one
25
The Break-Up 2006,  PG-13)
The Break-Up
good
26
Flightplan 2005,  PG-13)
Flightplan
wow
27
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
Big Momma's House 2
omfg lol
28
Big Momma's House 2000,  PG-13)
Big Momma's House
omfg lol
29
You, Me and Dupree 2006,  PG-13)
You, Me and Dupree
hell no funny ass hell lol
30
Hitch 2005,  PG-13)
Hitch
awwww
31
The Pacifier 2005,  PG)
32
Catch and Release 2007,  PG-13)
Catch and Release
its a good movie sad funny
33
Because I Said So 2007,  PG-13)
Because I Said So
it was a good one i liked it its funny
34
Freedom Writers 2007,  PG-13)
Freedom Writers
this one was good it talk about life

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments