My Favorite Movies


  dirty75's Rating My Rating
1
Fight Club 1999,  R)
2
Mallrats 1995,  R)
3
True Romance 1993,  R)
4
Pulp Fiction 1994,  R)
5
Reservoir Dogs 1992,  R)
6
The Usual Suspects 1995,  R)
7
The Blues Brothers 1980,  R)
8
Rebel Without a Cause 1955,  PG-13)
9
Kill Bill, Volume 2 2004,  R)
10
Kill Bill: Volume 1 2003,  R)
11
From Dusk Till Dawn 1996,  R)
12
Sin City 2005,  R)
13
Robin Hood: Men in Tights 1993,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments