My Favorite Movies


  Dipnizzle's Rating My Rating
1
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
The best movie of all time!!! nothing will ever beat it!!!
2
The Green Mile 1999,  R)
3
The Breakfast Club 1985,  R)
4
The Mask 1994,  PG-13)
5
The Hills Have Eyes 2006,  R)
6
Austin Powers: International Man of Mystery 1997,  PG-13)
7
Napoleon Dynamite 2004,  PG)
8
Jurassic Park 1993,  PG-13)
9
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
10
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977,  PG)
11
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
12
Jumanji 1995,  PG)
13
A Bug's Life 1998,  G)
14
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999,  PG-13)
15
Ice Age 2002,  PG)
16
Toy Story 1995,  G)
17
Monsters, Inc. 2001,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments