My Favorite Movies
| dingo8's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Spongebob Squarepants - Sponge for Hire 2004, Unrated) |
|
| 2 |
Atlantis - The Lost Empire 2001, PG) |
|
| 3 |
Atlantis: Milo's Return 2003, G) |
|
| 4 |
A Goofy Movie 1995, G) |
|
| 5 |
An Extremely Goofy Movie 2000, G) |
|
| 6 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 7 |
Inspector Gadget 1999, PG) |
|
| 8 |
Inspector Gadget 2 2003, G) |
|
| 9 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 10 |
Back to the Future 1985, PG) |
|
| 11 |
Back to the Future Part II 1989, PG) |
|
| 12 |
Back to the Future Part III 1990, PG) |
|
| 13 |
Barnyard: The Original Party Animals 2006, PG) |













