My Favorite Movies
| dimpledoink's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 2 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 5 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 6 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 7 |
Mulan 1998, G) |
|
| 8 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Troy 2004, R) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Fantastic Four 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 2007, PG) |













