My Favorite Movies
| diminprencess's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Dave Chappelle's Block Party 2006, R) |
|
| 3 |
Enough 2002, PG-13) |
|
| 4 |
Da Block Party 2004, Unrated) |
|
| 5 |
Diary of a Mad Black Woman 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Waist Deep 2006, R) |
|
| 7 |
Daddy's Little Girls 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Hustle & Flow 2004, R) |
|
| 9 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Get Rich or Die Tryin' 2005, R) |
|
| 11 |
Bring It On Again 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Norbit 2007, PG-13) |
|
| 13 |
Are We Done Yet? 2007, PG) |
|
| 14 |
ATL 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Big Momma's House 2 2006, PG-13) |
|
| 16 |
All You've Got 2006, PG-13) |
|
| 17 |
Drumline 2002, PG-13) |
|
| 18 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 19 |
The Longest Yard 1974, R) |
|
| 20 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 21 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 22 |
Stick It 2006, PG) |
|
| 23 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 24 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 25 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |
|
| 26 |
Sin City 2005, R) |
|
| 27 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 28 |
Step Up 2006, PG-13) |




























