My Favorite Movies


  dillmanchick's Rating My Rating
1
Lords of Dogtown 2005,  PG-13)
Lords of Dogtown
One of my Fav movies
2
Queen of the Damned 2002,  R)
Queen of the Damned
One of My Fav Movies
3
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
The Nightmare Before Christmas
I Love NBC.
4
The Crow 1994,  R)
The Crow
Best movie ever!!!
5
The Butterfly Effect 2004,  R)
The Butterfly Effect
love it
6
Donnie Darko 2001,  R)
Donnie Darko
Love this movie
7
Little Miss Sunshine 2006,  R)
Little Miss Sunshine
Loved that movie
8
The Covenant 2006,  PG-13)
The Covenant
Awsome Movie
9
Grind 2003,  PG-13)
10
Wayne's World 1992,  PG-13)
11
Wayne's World 2 1993,  PG-13)
12
Dogtown and Z-Boys 2001,  PG-13)
Dogtown and Z-Boys
Awsome Doc
13
Edward Scissorhands 1990,  PG-13)
Edward Scissorhands
Jonnny Depp Rules
14
Fast Times At Ridgemont High 1982,  R)
15
The Lost Boys 1987,  R)
16
The Outsiders 1983,  PG)
17
Romeo + Juliet 1996,  PG-13)
18
The Rocky Horror Picture Show 1975,  R)
The Rocky Horror Picture Show
YAY TIME WARP
19
Stir of Echoes 1999,  R)
Stir of Echoes
I Love This Movie It messed with my mind
20
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments