My Favorite Movies
| dila2lala's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
I Am Legend 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Willy Wonka and the Chocolate Factory 1971, G) |
|
| 3 |
Blood and Chocolate 2007, PG-13) |
|
| 4 |
The Kid 1921, Unrated) |
|
| 5 |
Zorro, the Avenger 1958, Unrated) |
|
| 6 |
30 Days of Night 2007, R) |
|
| 7 |
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Things to Do Before You're 30 2004, Unrated) |
|
| 9 |
4:30 2006, Unrated) |
|
| 10 |
A Simple Plan 1998, R) |
|
| 11 |
Dead Simple 2001, R) |
|
| 12 |
Non ho sonno (Sleepless) 2001, R) |
|
| 13 |
Horror 2002, R) |
|
| 14 |
Sleepy Hollow 1999, R) |
|
| 15 |
The Legend of Sleepy Hollow 1999, PG) |
|
| 16 |
The Legend of Sleepy Hollow 1979, PG) |
|
| 17 |
Enchanted 2007, PG) |
|
| 18 |
Beauty and the Beast - The Enchanted Christmas 1998, G) |
|
| 19 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 20 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 21 |
Single Santa Seeks Mrs. Claus 2004, Unrated) |




















