My Favorite Movies
| dikefalosr21's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 2 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 6 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Night at the Museum 2006, PG) |
|
| 8 |
300 2007, R) |
|
| 9 |
The Longest Yard 1974, R) |
|
| 10 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Just My Luck 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Are We Done Yet? 2007, PG) |
|
| 13 |
Blood Diamond 2006, R) |
|
| 14 |
Crank 2006, R) |














