My Favorite Movies
| diemxperdidi's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Moulin Rouge! 2001, PG-13) |
|
| 2 |
The Phantom of the Opera 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Sabrina 1954, Unrated) |
|
| 4 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 5 |
Tim Burton's Corpse Bride 2005, PG) |
|
| 6 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 7 |
The Princess Bride 1987, PG) |
|
| 8 |
Beauty and the Beast 1991, G) |
|
| 9 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 10 |
The Rocky Horror Picture Show 1975, R) |










