My Favorite Movies
| didietf's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 2 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 9 |
Austin Powers: International Man of Mystery 1997, PG-13) |
|
| 10 |
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999, PG-13) |
|
| 11 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 12 |
American Pie 1999, R) |
|
| 13 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 14 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 15 |
The Sixth Sense 1999, PG-13) |
|
| 16 |
The Others 2001, PG-13) |
|
| 17 |
Nacho Libre 2006, PG) |
|
| 18 |
The Fifth Element 1997, PG-13) |
|
| 19 |
Bridget Jones's Diary 2001, R) |



















