My Favorite Movies
These are all my favorite movies!!!
| didichan524's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 2 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 4 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 6 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Journey to the Center of the Earth 2008, PG) |
|
| 9 |
High School Musical 3: Senior Year 2008, G) |
|
| 10 |
Finding Neverland 2004, PG) |
|
| 11 |
Night at the Museum 2: Battle of the Smithsonian 2009, PG) |
|
| 12 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 13 |
Night at the Museum 2006, PG) |
|
| 14 |
The Mask 1994, PG-13) |
|
| 15 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 16 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |
|
| 17 |
Hancock 2008, PG-13) |
|
| 18 |
I Am Legend 2007, PG-13) |
|
| 19 |
Madagascar 2005, PG) |
|
| 20 |
Marley & Me 2008, PG) |
|
| 21 |
Yes Man 2008, PG-13) |
|
| 22 |
High School Musical 2006, G)
I really like it !!! It is awesome!!!! |






















