Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. didi123123
  2. Diandra

Pretty much anything i like

  didi123123's Rating My Rating
1
Pride and Prejudice 2005,  PG)
Pride and Prejudice
This movie an amazing classic, my favorite movie ever! if you liked pride and prejudice, i recommend Bride and Prejudice.
2
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
that was a really good movie. this is like my favorite movie of all time.
3
Wedding Crashers 2005,  R)
Wedding Crashers
have it/
4
Hitch 2005,  PG-13)
Hitch
i love this movie! it's ok. Will smith!
5
Roll Bounce 2005,  PG-13)
Roll Bounce
very 70's
6
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
seen it
7
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
good movie, have it.
8
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
Save the Last Dance
first DVD our family has bought. The dancing is amazing, totally gangsta! so cool!
9
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
have it
10
The Longest Yard 2005,  PG-13)
The Longest Yard
seen it, love it
11
50 First Dates 2004,  PG-13)
50 First Dates
have it.

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments