Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  dianna79's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
2
Finding Nemo 2003,  G)
3
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
4
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
5
Shrek 2001,  PG)
6
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
7
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
8
Pretty Woman 1990,  R)
9
Gladiator 2000,  R)
10
Top Gun 1986,  PG)
11
A Ring of Endless Light 2002,  G)
12
Brother Bear 2003,  G)
13
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
14
Madagascar 2005,  PG)
15
Pyaar To Hona Hi Tha 1998,  Unrated)
16
Pyaar Ishq Aur Mohabbat 2001,  Unrated)
17
Devdas 2002,  PG)
18
Step Up 2006,  PG-13)
19
Krrish 2006,  Unrated)
20
Tumko Na Bhool Paayenge 2002,  Unrated)
21
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments