My Favorite Movies
| diana682nite's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Last Samurai 2003, R) |
|
| 2 |
Interview with the Vampire 1994, R) |
|
| 3 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 4 |
Underworld 2003, R) |
|
| 5 |
Dog Soldiers 2002, R) |
|
| 6 |
Cast Away 2000, PG-13) |
|
| 7 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Silent Hill 2006, R) |
|
| 9 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 10 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 11 |
The Matrix Revolutions 2003, R) |
|
| 12 |
Saturday Night Fever 1977, R) |
|
| 13 |
Saving Private Ryan 1998, R) |
|
| 14 |
The Da Vinci Code 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Bachelor Party 1984, R) |
|
| 16 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 17 |
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999, PG) |
|
| 18 |
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002, PG) |
|
| 19 |
Queen of the Damned 2002, R) |



















