Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. diamondz
  2. yazmin

all my favs lol

  diamondz's Rating My Rating
1
Labyrinth 1986,  PG)
Labyrinth
BEST MVII EVA IN DE HOLE WIDE WORLD!! LUVD IT SINCE CHILDHOOD
2
Phone Booth 2003,  R)
Phone Booth
was soo00oo00oo guddd~~
3
The Emperor's New Groove 2000,  G)
The Emperor's New Groove
LUVVVVVV DIS MVI LMAO!!
4
The Hot Chick 2002,  PG-13)
The Hot Chick
FUNNI AS BRO!!
5
Secret Window 2004,  PG-13)
Secret Window
bestest twist eva
6
Once Upon a Time in Mexico 2003,  R)
Once Upon a Time in Mexico
this mvi is SOOOOOO awesum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7
Finding Neverland 2004,  PG)
Finding Neverland
WAS REALLY GUDD
8
Edward Scissorhands 1990,  PG-13)
Edward Scissorhands
LUVV DIS MVI IT ROXX!
9
Big Daddy 1999,  PG-13)
10
Election 1999,  R)
11
The Wedding Singer 1998,  PG-13)
12
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
13
Street Fighter 1994,  PG-13)
14
Mystic River 2003,  R)
15
Back to the Future 1985,  PG)
16
Billy Madison 1995,  PG-13)
17
I Am Sam 2001,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments