My Favorite Movies


  DiamondWhore's Rating My Rating
1
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
LOVED IT....
2
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
i love this film!! channing tatum is soooooooooooooooo damn fine!!
3
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
John Tucker Must Die
LUVED IT - ITS JUST KWL AND FUNNY AND HAS JESSE METCALFE!! XD WATS NOT TO LYK ABOUT IT?? XD LOL
4
Blade: Trinity 2004,  R)
Blade: Trinity
I FKN LUVD IT..RYAN REYNOLDS IS THE FUNNIEST GUY IN THE FILM..LOL
5
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
Spider-Man 3
I FKN LUVED IT!!! I SAW IT ON SATURDAY WITH MY BZ MATE AND I LOVED T..IT WAS GREAT LOL I AM SOOO BUYING THIS WHEN IT CAME OUT..I CRIED AT THE END THOUGH.. :'(
6
Blades of Glory 2007,  PG-13)
Blades of Glory
LOVED IT...FREAKING HILARIOUS..LOL JUST SEEN IT ON MON..LUVED IT.. I LMFAO..LITERALLY!!! XD THEY MAKE A GREAT TEAM..I CANT REMEBER LAFFING THIS HARD..WHEN THER ARGIUNG U JUST CUDNT NOT LAUGH..LOL..AND WEN THER DOING THE IRON LOTUS ROUTINE.. CLASSIC!!!
7
Saw III 2006,  R)
8
Saw II 2005,  R)
Saw II
great!!!
9
House of Wax 2005,  R)
House of Wax
LOVED IT
10
Honey 2003,  PG-13)
11
Final Destination 3 2006,  R)
Final Destination 3
wicked...BRILLIANT...effin GREAT!!! XD
12
Saw 2004,  R)
Saw
IT WAS GOOD BUT THE OTHER TWO WERE BETTER
13
Just Friends 2005,  PG-13)
Just Friends
LOVED IT TOO AS WELL
14
Waiting 2005,  R)
Waiting
FUNNY..
15
Clueless 1995,  PG-13)
Clueless
GOOD
16
The Amityville Horror 2005,  R)
17
Click 2006,  PG-13)
Click
FREAKIN' HILARIOUS
18
Bring It On 2000,  PG-13)
19
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
20
Bring It On Again 2004,  PG-13)
21
Silent Hill 2006,  R)
Silent Hill
SOOOO CREEPY!!
22
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
HILARIOUS
23
Scary Movie 2 2001,  R)
Scary Movie 2
HILAROUS
24
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
25
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
Scary Movie 4
I LOVE THESE FILMS..THEY MAKE ME L.M.A.O
26
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
brilliant
27
Casino Royale 2006,  PG-13)
28
Hide and Seek 2005,  R)
29
Ultraviolet 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments