My Favorite Movies
| diamond4eva1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Four Brothers 2005, R) |
|
| 3 |
ATL 2006, PG-13) |
|
| 4 |
The Passion of the Christ 2004, R) |
|
| 5 |
The Amityville Horror 2005, R) |
|
| 6 |
Big Momma's House 2 2006, PG-13) |
|
| 7 |
The Hills Have Eyes 2006, R) |
|
| 8 |
Blood Diamond 2006, R) |
|
| 9 |
Little Man 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Lost Boys of Sudan 2003, Unrated) |
|
| 11 |
Waist Deep 2006, R) |
|
| 12 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 13 |
The 40 Year Old Virgin 2005, R) |
|
| 14 |
Love and Basketball 2000, PG-13) |
|
| 15 |
The Color Purple 1985, PG-13) |
|
| 16 |
I Am Sam 2001, PG-13) |
|
| 17 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 18 |
American Pie Presents - Band Camp 2005, R) |
|
| 19 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 20 |
The Omen 2006, R) |
|
| 21 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 22 |
Date Movie 2006, PG-13) |
|
| 23 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 24 |
The Texas Chainsaw Massacre 2003, R) |
























