My Favorite Movies
| dharp3r's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Antwone Fisher 2002, PG-13) |
|
| 3 |
The Fugitive 1993, PG-13) |
|
| 4 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 5 |
Malcolm X 1992, PG) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 7 |
The Shawshank Redemption 1994, R) |
|
| 8 |
Ray 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 10 |
The Usual Suspects 1995, R) |
|
| 11 |
Die Hard 1988, R) |
|
| 12 |
The Game 1997, R) |












