My Favorite Movies


  dfordmitchell's Rating My Rating
1
Watership Down 1978,  PG)
Watership Down
The Book's better, but still a great Childrens classic!
2
Gladiator 2000,  R)
3
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
4
Iron Man 2008,  PG-13)
Iron Man
Quality Film, Can't wait for the next one! and the Combined ones too! Hulk, Spiderman and Ironman in one Movie! Justice League and Thor Also being made!! Bring 'em on
5
V for Vendetta 2006,  R)
6
The Incredible Hulk 2008,  PG-13)
7
Hulk 2003,  PG-13)
8
Batman Begins 2005,  PG-13)
9
Batman 1989,  PG-13)
10
Batman Returns 1992,  PG-13)
11
Batman Forever 1995,  PG-13)
12
Batman & Robin 1997,  PG-13)
13
Spider-Man 2002,  PG-13)
14
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
15
Spider-Man 2 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments