My Favorite Movies
| deydreamer9's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 2 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 3 |
Mrs. Doubtfire 1993, PG-13) |
|
| 4 |
Flicka 2006, PG) |
|
| 5 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 6 |
The War of the Roses 1989, R) |
|
| 7 |
Man of the Year 2006, PG) |
|
| 8 |
Cheaper by the Dozen 2003, PG) |
|
| 9 |
Save the Last Dance 2 2006, PG-13) |
|
| 10 |
The Santa Clause 2 - The Mrs. Clause 2002, G) |
|
| 11 |
Cheaper by the Dozen 2 2005, PG) |











