My Favorite Movies


  DevilMora's Rating My Rating
1
The Godfather 1972,  R)
2
Forrest Gump 1994,  PG-13)
3
Braveheart 1995,  R)
4
Saw II 2005,  R)
5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
6
The Butterfly Effect 2004,  R)
7
Gladiator 2000,  R)
8
Legends of the Fall 1994,  R)
9
Saw 2004,  R)
10
Saw III 2006,  R)
11
Scent of a Woman 1992,  R)
12
The Butterfly Effect 2 2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments